logo-rewax

Materiały ścierne

logo-rewax

Materiały ścierne

Materiały ścierne

Materiały ścierne w ofercie REWAX, to szeroka gama produktów do różnych zastosowań i dla różnych branż: cykliniarskiej, stolarskiej, ślusarskiej i lakierniczej. Produkty znajdujące się w naszej ofercie gwarantują możliwość przejścia całych procesów szlifowania. Szeroki zakres granulacji pozwala na stosowanie naszych produktów zarówno przy elementach wymagających grubszego ziarna, jak i tam, gdzie elementy wymagają tylko polerowania. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami.

Masz pytanie lub nie znalazłeś/aś produktu którego szukasz? – skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz maila – wspólnie spróbujemy znaleźć rozwiązanie.

ODWIEDŹ NAS!

W firmie Rewax od 2015 roku zajmujemy się przetwarzaniem i konfekcją papieru. Ze względu na wzrastającą świadomość związaną z ochroną środowiska, postanowiliśmy wprowadzić do oferty ekologiczne wypełniacze papierowe, służące do zabezpieczania zawartości paczek, które idealnie zastąpią:

  • folię bąbelkową,
  • plastikowe poduszki powietrzne,
  • skropak.

Opracowaliśmy autorski system ROLOPAK, w którym, zależnie od wielkości magazynu i liczby wypełnianych paczek, oferujemy różne poziomy zaawansowania urządzenia. Firmom stawiającym na większą wydajność proponujemy urządzenia ROLOPAK AUTO, natomiast tym, które pakują mniej, rekomendujemy wybór ROLOPAK HANDY lub ROLOPAK BOX. Jako jedna z niewielu firm, dostarczamy urządzenia wyprodukowane i składane w Polsce, dzięki czemu oferujemy konkurencyjne ceny i bardzo wysoką jakość produktów.