Wypełniacze papierowe

ROLOPAK HANDY

ROLOPAK HANDY

Ekologiczny wypełniacz Rolopak Handy przeznaczony jest do wypełniania paczek.

Prosta obsługa sprawia, że Rolopak Handy jest przyjaznym i łatwym do opanowania narzędziem dla nowych pracowników.

Mobilność i lekkość konstrukcji pozwala na ustawienie go w dowolnie wybranym miejscu.

wypełniacz papierowy
ekologiczny wypełniacz

Ekologiczny wypełniacz

Urządzenie ze względu na niewielkie gabaryty wymaga mało przestrzeni, dlatego też ułatwi przygotowanie ergonomicznego stanowiska pracy.

Ekologiczny wypełniacz Rolopak Handy idealnie sprawdzi się w firmach pakujących mniejsze ilości paczek, a jego prosta obsługa umożliwi zaadaptowanie go na wielostanowiskowych halach i magazynach. 

Świadomość związana z ochroną środowiska wzrasta, dlatego też postanowiliśmy wprowadzić do oferty ekologiczne wypełniacze papierowe do paczek i kartonów.

Wypełniacze papierowe stanowią rewelacyjną alternatywę dla:

– folii bąbelkowej
– plastikowych poduszek powietrznych
– skropaku

W związku z tym opracowaliśmy autorski system ROLOPAK, w którym, zależnie od wielkości magazynu i ilości wypełnianych paczek, oferujemy różne poziomy zaawansowania urządzenia. Jako jedna z niewielu firm, dostarczamy urządzenia wyprodukowane w Polsce, dlatego też oferujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość.

ODWIEDŹ NAS!

W firmie Rewax od 2015 roku zajmujemy się przetwarzaniem i konfekcją papieru. Ze względu na wzrastającą świadomość związaną z ochroną środowiska, postanowiliśmy wprowadzić do oferty ekologiczne wypełniacze papierowe, służące do zabezpieczania zawartości paczek, które idealnie zastąpią:

  • folię bąbelkową,
  • plastikowe poduszki powietrzne,
  • skropak.

Opracowaliśmy autorski system ROLOPAK, w którym, zależnie od wielkości magazynu i liczby wypełnianych paczek, oferujemy różne poziomy zaawansowania urządzenia. Firmom stawiającym na większą wydajność proponujemy urządzenia ROLOPAK AUTO, natomiast tym, które pakują mniej, rekomendujemy wybór ROLOPAK HANDY lub ROLOPAK BOX. Jako jedna z niewielu firm, dostarczamy urządzenia wyprodukowane i składane w Polsce, dzięki czemu oferujemy konkurencyjne ceny i bardzo wysoką jakość produktów.