Papier REWAX

Papier, który znajdziesz na naszej stronie, cechuje się najwyższą jakością.

Rewax logo

W ofercie Papier REWAX znajdziesz rożne rodzaje papieru – od makulaturowego wypełniacza paczek, przez produkt przeznaczony dla drukarni czy branży lakierniczej, aż po wyrób perforowany, wykorzystywany w maszynach znajdujących się w krojowniach przemysłowych.

Produkty, które oferujemy cechuje wysoka jakość oraz konkurencyjna cena. Większość pozycji znajdujących się w ofercie to wyroby pochodzące z recyklingu. Dołożymy wszelkich starań, żeby materiały, które od nas otrzymasz, spełniały wszystkie Twoje oczekiwania. Większość naszych produktów znajdziesz poniżej.

Papier dostosowany do twojej firmy

Wybierz kategorię

Nie znalazłeś/aś papieru lub wymiaru, którego szukasz?
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz maila – wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

OPIS KATEGORII

Papier makulaturowy jest produktem, który powstaje w procesie recyklingu i może być wielokrotnie przetwarzany. Zachęcamy Cię do skorzystania z tego produktu, ponieważ niesie on wiele korzyści, nie tylko dla Twojej działalności, ale również dla środowiska naturalnego.

W zależności od Twoich potrzeb, wyślemy go w rolkach lub arkuszach.

Dzięki możliwości dostosowania gramatury, papier makulaturowy okazuje się być bardzo uniwersalny, dlatego nasi klienci mają możliwość korzystania z jego zalet w różnych branżach.

Papier Kraft to produkt wytwarzany z włókien pierwotnych lub makulatury. Dostępny jest w dwóch rodzajach – prążkowanej i gładkiej.

W zależności od Twoich potrzeb, wyślemy go w rolkach lub arkuszach.

Dzięki możwliwości dostosowania gramatury, Kraft to idealny wybór dla działalności wszelkiego typu. W zależności od Twoich potrzeb, oferujemy wysyłkę w postaci rolek lub arkuszy.

Wypróbuj jeden z najlepszych systemów wypełniania paczek!

ROLOPAK BOX to szary papier makulaturowy umieszczony w kartonie z otworem. Nasz papier musi odznaczać się dużą gęstością i sprężystością, żeby odpowiednio chronić zawartość paczek przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Dzięki bezgilzowemu nawinięciu rolki, papier wyciągany jest z jej środka, dzięki czemu proces pakowania jest wygodny i wydajny, a stanowisko pracy uporządkowane.

Nasze rozwiązanie jest zdecydowanie jednym z najskuteczniejszych i najtańszych sposobów na zapakowanie większości towarów przemysłowych, dlatego zachęcamy do przejścia na to rozwiązanie już teraz.

Jeśli jeszcze nigdy nie korzystałeś/aś z naszego rozwiązania, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, napisz maila lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania i doradzimy w kwestii wyboru produktu.