wypełniacze papierowe

Wypełniacze papierowe

WYPEŁNIACZE PAPIEROWE

Świadomość związana z ochroną środowiska wzrasta, dlatego też postanowiliśmy wprowadzić do oferty ekologiczne wypełniacze papierowe do paczek i kartonów.

 

Wypełniacze papierowe stanowią rewelacyjną alternatywę dla:

-folii bąbelkowej
-plastikowych poduszek powietrznych
-skropaku

W związku z tym opracowaliśmy autorski system ROLOPAK, w którym, zależnie od wielkości magazynu i ilości wypełnianych paczek, oferujemy różne poziomy zaawansowania urządzenia. Jako jedna z niewielu firm, dostarczamy urządzenia wyprodukowane w Polsce, dlatego też oferujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość.

REWAX ROLOPAK

Wypełniacze papierowe

Automatyczny, szybki i wydajny konwerter ROLOPAK Auto jest najlepszym rozwiązaniem dla firm pakujących duże ilości paczek, w których kluczowym aspektem pracy jest wygoda i szybkość działania.

Wygodny, prosty i niezawodny konwerter ROLOPAK Handy jest najlepszym rozwiązaniem dla firm pakujących
mniejsze ilości paczek.

Prosty w obsłudze, lekki i wydajny ROLOPAK BOX . Oferujemy różne wielkości w zależności od twoich potrzeb. Używany przez firmy pakujące zarówno małe jak i większe ilości paczek.

Jedna rolka wypełniacza ROLOPAK zapełni aż 1700 litrów!
Zastosowany w maszynach papier makulaturowy jest ekologiczny i nie szkodzi środowisku, dlatego zachęcamy do przejścia z folii bąbelkowej i poduszek wypełnionych powietrzem na wypełniacz papierowy ROLOPAK.

ODWIEDŹ NAS!

  • W firmie Rewax od 2015 roku zajmujemy się przetwarzaniem i konfekcją papieru. Ze względu na wzrastającą świadomość związaną z ochroną środowiska, postanowiliśmy wprowadzić do oferty ekologiczne wypełniacze papierowe, służące do zabezpieczania zawartości paczek, które idealnie zastąpią:

    • folię bąbelkową
    • plastikowe poduszki powietrzne
    • skropak

    Opracowaliśmy autorski system ROLOPAK, w którym, zależnie od wielkości magazynu i ilości wypełnianych paczek, oferujemy różne poziomy zaawansowania urządzenia. Firmom pakującym większe ilości paczek proponujemy urządzenia ROLOPAK AUTO, natomiast tym, które pakują mniej, rekomendujemy wybór ROLOPAK HANDY lub ROLOPAK BOX. Jako jedna z niewielu firm, dostarczamy urządzenia wyprodukowane i składane w Polsce, dzięki czemu oferujemy konkurencyjne ceny i bardzo wysoką jakość produktów.