wypełnianie paczek

Wypełniacze papierowe

ROLOPAK AUTO

ROLOPAK AUTO

Automatyczny, sterowany za pomocą pedału odciąża pracownika przy pracy.

Jedną z jego największych zalet jest szybkość wydawania papieru wypełniającego.

Rolopak auto charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością (w 5 minut wytworzy około 1700 litrów wypełniacza).

Wypełnianie paczek
Rolopak-auto-4

Mobilność i lekkość konstrukcji pozwala na ustawienie go w dowolnie wybranym miejscu i sprawia, że wypełnianie paczek jest dużo wygodniejsze.

Nasza maszyna korzysta ze standardowych wtyczek 230 V, dzięki czemu jest bardzo uniwersalna i można jej używać w każdym miejscu.

Świadomość związana z ochroną środowiska wzrasta, dlatego też postanowiliśmy wprowadzić do oferty ekologiczne wypełniacze papierowe do paczek i kartonów.

Wypełniacze papierowe stanowią rewelacyjną alternatywę dla:

– folii bąbelkowej
– plastikowych poduszek powietrznych
– skropaku

W związku z tym opracowaliśmy autorski system ROLOPAK, w którym, zależnie od wielkości magazynu i ilości wypełnianych paczek, oferujemy różne poziomy zaawansowania urządzenia. Jako jedna z niewielu firm, dostarczamy urządzenia wyprodukowane w Polsce, dlatego też oferujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość.

ODWIEDŹ NAS!

  • W firmie Rewax od 2015 roku zajmujemy się przetwarzaniem i konfekcją papieru. Ze względu na wzrastającą świadomość związaną z ochroną środowiska, postanowiliśmy wprowadzić do oferty ekologiczne wypełniacze papierowe, służące do zabezpieczania zawartości paczek, które idealnie zastąpią:

    • folię bąbelkową
    • plastikowe poduszki powietrzne
    • skropak

    Opracowaliśmy autorski system ROLOPAK, w którym, zależnie od wielkości magazynu i ilości wypełnianych paczek, oferujemy różne poziomy zaawansowania urządzenia. Firmom pakującym większe ilości paczek proponujemy urządzenia ROLOPAK AUTO, natomiast tym, które pakują mniej, rekomendujemy wybór ROLOPAK HANDY lub ROLOPAK BOX. Jako jedna z niewielu firm, dostarczamy urządzenia wyprodukowane i składane w Polsce, dzięki czemu oferujemy konkurencyjne ceny i bardzo wysoką jakość produktów.